طراحی سایت از نظر کاربرد و مقایسه هزینه طراحی سایت (قیمت) | طراحی سایت | طراحی سایت در تبریز - تبریز ساخت
مشاوره رایگان :
70 73 999 0914
آیدی تلگرام : tabriz960@ (کلیک کنید)

 

طراحی سایت

 

طراحی سایت از نظر کاربرد و مقایسه هزینه طراحی سایت (قیمت)

 beautiful web interfaces 1

*مرتب شده بر اساس هزینه طراحی

این نوع سایتها یکبار طراحی می شوند و اطلاعات مورد نیاز توسط خود طراح در داخل آنها قرار داده میشود. برای تغییر در محتوای اینگونه سایتها به یک طراح وب نیاز است.
از آنجا که حجم کمتری از کد در طراحی سایتهای ایستا استفاده می شود عمدتا هم زمان و هم قیمت طراحی پایین تری نسبت به سایر سایتها دارند.
بدلیل عدم امکان ایجاد تغییرات توسط افراد عادی، بروز رسانی سایت توسط صاحبان و مدیران امکان پذیر نمی باشد.و بجز معرفی و اطلاع رسانی نمی توان از انها استفاده دیگر کرد.
نکته: سایتهای ایستا (Static) برای افراد، شرکتها و سازمانهایی مناسب است که حداکثر یک یا دو بار در سال نیازمند به تغییر در محتوای سایت هستند.
 
سایت پویا علاوه بر داشتن ویژگیهای یک سایت ایستا,قابلیت این را دارد که خدمات متعددی را به کاربران ارائه دهد,همانند ارسال ایمیل خودکار و .. در اینگونه سایتها ابتدا اسکلت سایت توسط طراح ایجاد می شود و سپس توسط مدیران و بوسیله سیستم ایجاد شده برای اینکار, محتوای سایتها قابل تغییر و ویرایش است. درست همانند فرم قراردادی که یکبار توسط فردی ایجاد می شود و بارها توسط افراد دیگر تکمیل می شود.
یکی از مزیتهای سایتهای داینامیک این است که هیچ محدودیتی برای ایجاد، تغییر یا حذف مطالب، تصاویر، صفحات و غیره وجود ندارد.
با توجه به اینکه در سایتهای پویا از زبانهای برنامه نویسی پیشرفته استفاده میشود، امکانات بسیاری مانند ایجاد صفحات هوشمند، فرمها و جستجوهای پیچیده در آنها امکان پذیر می باشد.
 

1 - وب سایت های شخصی :

یک وب سایت شخصی از بهترین روشهایی است که از طریق آن دوستان وآشنایان می توانند از زندگی شما مطلع شوند.گزینه های زیر از موارد مورد استفاده در وب سایتهای شخصی می باشند: وارد کردن تصاویر و فیلم ها و نمایش آنها به دیگران,توضیح وبیان تجربیات و نظرات خود با یک وبلاگ.

 
با راه اندازی یک وب سایت انجمنی به انتشار افکار مورد علاقه خود بپردازید و کاربرانی با این علاقه مندی در سراسر جهان بیابید. اگر شما علاقه مند به گروهها و انجمن های بخصوصی هستید مثل گروههای هنری، ورزشی، مذهبی و یا هر گروه دیگری، داشتن یک وب سایت یکی از بهترین راههای انتشار و حفظ این علاقه مندی می باشد و همچنین از طریق انجمن می توانید با دیگر اعضای گروه و یا طرفداران خود ارتباط برقرار کنید.
 
یکی از روش های موفقیت در کار و تجارت داشتن یک وب سایت است تجارت شما را رونق می بخشد. شما میتوانید خدمات، سرویس ها و محصولات خود را از طریق وب سایت به مشتریان و کاربران سایتتان معرفی نمایید.داشتن یک سایت "تجاری - اطلاع رسانی" موجب افزایش شناخت، آگاهی کاربران و از همه مهمتر مطرح شدن تجارت شما میگردد.
 
داشتن یک فروشگاه انلاین یعنی داشتن صدها وشاید هم هزاران مشتری جدید است. امروزه بسیاری از شرکت ها برای فروش محصولات و خدمات خود به صورت مستقیم از وب سایتشان بهره می گیرند. با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین نه تنها در نمایش محصولات و اطلاع رسانی به مشتریان خود موفق شده اید، بلکه مشتریان شما هنگامی که مشغول تحقیق برای خرید محصول دلخواهشان هستند، می توانند آن را سفارش دهند.
 
 
مقایسه هزینه (قیمت) طراحی سایت :
 
ارزانترین نوع طراحی وبسایت , نوع ایستا آن می باشد که معمولا بصورت چند صفحه ای طراحی می شود. (1)
 
طراحی وبسایت از نوع پویا , شخصی و وبسایت انجمنی (تالار گفتگو) از نظر هزینه طراحی تقریبا یکسان هستند و در رده دوم قرار دارند (2 و 3 و 4 و 5)
 
در طراحی وبسایت تجاری با توجه به اهمیت بالا آن از سخت افزار قدرتمند استفاده می شود که این نوع طراحی از نظر هزینه در رده سوم قرار می گیرد.
 
طراحی وب سایت های فروشگاهی نیازمند زمان و هزینه بیشتری نسبت به بقیه طراحی ها می باشد و در این نوع سایت ها علاوه بر معرفی محصولات و دارا بودن همه بخش های سایت پویا , بصورت آنلاین می توان ثبت سفارش یا خرید محصو ل هم انجام داد.
 
مثلا در بخشی از وبسایت تبریز ساخت قسمتی وجود دارد به نام ثبت سفارش که از لینک زیر می توانید مشاهده کنید :

ثبت سفارش

 
با کلیک روی لینک زیر بهتر می توانید نوع طراحی سایتتان را مشخص کنید :