آماریلیس

نماد اعتماد تبریز ساخت از وزارت صنعت ,معدن و تجارت

Logo

افراد آنلاین

در حال حاضر 40 میهمان و بدون عضو در حال بازدید از سایت هستند

بررسی گلکسی اس 4 (Galaxy S4) سامسونگ

1 رای دهی: Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank / 0
ضعیفعالی 

samsung-galaxy-s4-review-33

گلکسي اس 4 جديدترين محصول ابر کمپاني کره‌اي دنياي موبايل است، محصول بزرگ‌ترين توليد کننده تلفن در دنيا که در کمتر از يک ماه از عرضه آن بيش از 10 ميليون دستگاه فروش داشته است. گلکسي اس 4 از سخت افزار به روز و قدرتمندي بهره مي‌برد. اين تلفن به جديدترين صفحه نمايش AMOLED با رزولوشن 1080p، پردازنده قدرتمند Exynos 5 Octa و همچنين جديدترين نسخه سيستم عامل موبايل گوگل يعني اندرويد 4.2 تجهيز شده است. گلکسي اس 4 همچنين از يکي از بهترين دوربين‌هاي 13 مگاپيکسلي حال حاضر بهره مي‌برد، تا علاقمندان به عکاسي نيز جذب اين کهکشاني شوند.

 

گلکسي اس 4 سامسونگ در دو نسخه متفاوت عرضه مي‌شود که يکي مجهز به پردازنده Snapdragon 600 ساخت کوالکام بوده و ديگري نيز مجهز به پردازنده Exynos 5 Octa است که بر اساس معماري خاص big.LITTLE آرم طراحي شده و از دو جفت پردازنده 4 هسته‌‌اي بهره مي‌برد. از آنجايي که سامسونگ نسخه اکتا را وارد بازار کشور نموده ما نيز در اين مقاله همين نسخه را مورد بررسي قرار مي‌دهيم تا با نقاط قوت و ضعف آن آشنا شويد.


طراحي و سخت افزار :

طراحي يک محصول صنعتي يکي از مهم‌ترين و چالش‌برانگيز ترين بخش از فرآيند نهايي سازي آن به‌‌شمار مي‌رود. بخشي که چه بسا محصولات ارزشمندي به خاطر در نظرنگرفتن اهميت آن به زباله‌دان تاريخ پيوستند. در دنياي مدگراي امروز طراحي يک محصول اولين فاکتور در جذب مشتري خواهد بود، به‌شکلي که فارغ از ويژگي‌هاي سخت‌افزاري ديگر، مي‌تواند فروش موفق يک محصول را تضمين کند. سامسونگ بعد از طراحي‌هاي بحث‌برانگيز گلکسي S و گلکسي S2 ، زبان طراحي خاص خود را براي محصول موفق S3 به‌کار گرفت. S3 هرچند جزو بهترين‌هاي زمان خود در طراحي و کيفيت ساخت نبود، اما تمايز زيادي ميان خود و ديگر پرچمداران ايجاد کرد. سامسونگ با به‌کارگيري همان زبان طراحي، اما با دقت و ظرافت بيشتر نسل چهارم کهکشاني‌ خود را براي رقابت به سوي بازار روانه کرد.