اینترنت با فناوری جدید | فناوری | طراحی سایت در تبریز - تبریز ساخت
مشاوره رایگان :
70 73 999 0914
آیدی تلگرام : tabriz960@ (کلیک کنید)

 

 

slide-Internet-technology-of-Future

امروز مايکروسافت در نطق اصلي اش در نمايشگاه Computex 2013 تايپه، رسما اعلام نمود که به همراه تمام تبلت‌هاي ويندوز 8 مبتني بر پردازنده‌هاي x86، مجموعه نرم افزاري آفيس را نيز بصورت مجاني ارائه خواهد کرد.

مايکروسافت دقيقا مشخص نکرد که کدام نسخه از آفيس به همراه تبلت‌هاي ويندوزي عرضه خواهد شد، اما مشخص کرد که اين مجموعه شامل نرم‌افزارهاي ورد، اکسل، پاورپوينت و وان‌نوت مي‌شود.

آفيس يکي از نقاط قوت مايکروسافت و محصولات مبتني بر سيستم عامل ويندوز است. با وجود نرم افزارها مختلف مشابه در پلتفرم‌هاي ديگر، هنوز آفيس مايکروسافت يک سر و گردن از باقي رقبا بالاتر است. حال مايکروسافت قصد دارد از اين امکان رقابتي خود براي تشويق هر چه بيشتر کاربران، بهره ببرد و آن را بصورت مجاني به همراه تبلت‌هاي ويندوزي مبتني بر معماري x86 عرضه کند.

تامي رلر –مدير بخش ويندوز مايکروسافت- همچنين اعلام نمود که به همراه تبلت‌هاي ويندوز RT نسخه کامل نرم افزار Outlook اين شرکت ارائه خواهد شد. او همچنين اعلام نمود که نرم افزار اوت‌لوک بخشي از ويندوز RT 8.1 است و کاربران تبلت سرفيس RT و تبلت‌هاي ديگر مبتني بر اين سيستم‌عامل نيز پس از بروز رساني به نسخه 8.1 ويندوز RT، قادر به استفاده از اين نرم افزار براي دسترسي به ايميل‌هاي خود خواهند بود. لازم است به اين موضوع نيز اشاره کنيم که بسته بروز رساني به نسخه 8.1 ويندوز براي کاربران ويندوز 8 بصورت مجاني ارائه خواهد شد.